Registrácia

Diagnostický modul

Diagnostický modul sa venuje diagnostike a identifikácii problémov v správaní detí. Odborníkom, študentom a rodičom poskytne informácie o možnostiach liečebnopedagogickej a špeciálnopedagogickej diagnostiky a tiež potrebné prepojenie teoretických vedomostí s praxou.

 

Vysokoškolská učebnica Diagnostika porúch správania v kontexte liečebnej pedagogiky predstavuje úvod do diagnostického procesu u detí s problémami v správaní. Autorkami kapitol sú Zuzana Fábry Lucká a Zuzana Yakhyaev.

Bibliografický odkaz:

FÁBRY LUCKÁ, Z. (Ed.). 2015. Diagnostika porúch správania v kontexte liečebnej pedagogiky. Bratislava: Univerzita Komenského v Bratislave, 2015. 63 s. ISBN 978-80-223-3996-4.

STIAHNUŤ PDF - Diagnostika porúch správania v kontexte liečebnej pedagogiky

 

Publikácia Liečebnopedagogická diagnostika situácie dieťaťa s problémami v správaní, v ktorej autorky kapitol (Katarína Majzlanová, Petra Mitašíková, Zuzana Fábry Lucká, Ivana Lessner Lištiaková a Barbora Kováčová) opisujú diagnostický proces v liečebnopedagogických terapiách: dramatoterapii, biblioterapii, terapii hrou, muzikoterapii, psychomotorickej terapii, multisenzorických pristupoch a v terapii s bábkou.

Bibliografický odkaz:

LESSNER LIŠTIAKOVÁ, I. (Ed.). 2017. Liečebnopedagogická diagnostika situácie dieťaťa s problémami v správaní. Bratislava : Univerzita Komenského, 2017. 179 s. ISBN 978-80-223-4427-2.

STIAHNUŤ PDF - Liečebnopedagogická diagnostika situácie dieťaťa s problémami v správaní

 

OHODNOTIŤ MODUL

 

 

 
Po bezplatnej registrácii si môžete stiahnuť dokumenty týkajúce sa modulu.

Projekt

Tento projekt je zameraný na podporu kompetencií odborníkov, študentov a rodičov v práci s deťmi s poruchami správania.

Newsletter

Prihláste sa na odber nášho newslettra.

©2020 Pedagogická fakulta, Univerzita Komenského v Bratislave - všetky práva vyhradené.